ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Щоб зекономити на проїзді, можна оформити абонементний квиток

Гарна новина для мешканців Шостки та району, які часто користуються послугами приміських поїздів.

Так, при проїзді залізничним транспортом приміського сполучення є можливість оформити абонементні квитки.

Як проінформували в адміністрації Шосткинського залізничного вокзалу, є 5 видів даного квитка.

1. Повний місячний абонементний квиток – продається фізичним або юридичним особам у готівковому порядку без зазначення у ньому прізвища, імені та по батькові. Його вартість розраховується на 40 поїздок.

2. Пільговий абонементний квиток – оформляється на місяць без обмеження кількості поїздок з обов’язковим зазначенням прізвища, імені та по батькові користувача. Вартість такого квитка розраховується як за 26 поїздок.

3. Пільговий іменний абонементний квиток – аналогічний до попереднього, тільки розрахований на 15 днів. Його вартість прирівнюється 13-ти поїздкам.

4. Студентський (місячний) квиток – в ньому обов’язково зазначається номер студентського квитка та ПІБ особи. Видається студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних училищ.

5. Квитки «вихідного дня» - дійсні для проїзду по п’ятницях, суботах, неділях, понеділках, передсвяткових та святкових днях протягом місяця. Вартість такого квитка розраховується як за 14 поїздок.

В адміністрації залізничного вокзалу зазначають, що оформлення абонементних квитків значно вигідніше для тих пасажирів, які щоденно користуються послугами приміського залізничного транспорту, адже така послуга допомагає заощадити гроші.

Так, найчастіше пасажири купують пільгові іменні абонементні квитки, що розраховані на 13 поїздок. Серед них - шосткинці, що працюють в Пирогівці та Новгород-Сіверському.

Наприклад, якщо без абонементного квитка вартість 13 поїздок до Н.-Сіверського (або Пирогівки) складає 260 грн., то при оформленні пільгового квитка потрібно лише 130 грн., що є досить суттєвим заощадженням.

Нагадаємо, що приміський поїзд Терещенська –Н.-Сіверський щоденно відправляється із Шостки о 7.05 та 10.40. Поїзд сполученням Семенівка – Терещенська на станцію Шостка прибуває щоденно о 9.04 та 16.46.

Вікторія Вишневська30.11.2016 12:45

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"