ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Щоб пам’ятали подвиг та цінували мир

Нехай не згасне пам’ять про тих, кому ми завдячуємо мирним небом над головою. Такий лейтмотив заходу, що днями відбувся в Шосткинському музеї ім.Кожедуба.

 

«Шляхами мужності і слави» - назва вже традиційної зустрічі поколінь, яку підготували й провели учні 10-А класу з вчителем Кім Інною Федорівною та працівниками музею.

 

На патріотичну зустріч прийшли старшокласники ЗОШ №1, військові-строковики в/ч 3022 Національної гвардії України, ветерани Другої світової та Афганської війн, учасники АТО, громадськість міста.

 

Не залишила байдужою присутніх розповідь Рожкової Надії Єфимівни - партизанки-розвідниці, яка пройшла разом зі з’єднаннями Ковпака від брянських лісів до кордонів Польщі.

Дмитро Шиман - голова обласного підрозділу Всеукраїнської організації «Ніхто, крім нас», Ігор Фальченко - учасник бойових дій в зоні АТО, розповіли про свою участь у військових діях і про те, як це відобразилось на їх подальшому житті.

 

«Хочемо, щоб наші діти пам’ятали та цінували все те, що для них зробили їх діди, батьки і зараз, як це не прикро звучить, навіть їхні брати» , - говорить про мету зустрічі Інна Кім.

 

 

Захід був підкріплений тематичним відео про жахи війн минулого та сьогодення.

 

За роки бойових дій Шосткинщина втратила більше 10 000 чоловік під час Другої світової війни, 9 бійців загинуло й 1 пропав безвісти під час бойових дій в Афганістані, троє містян Шостка втратила у зоні АТО.

 

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Оксана Воробйова11.05.2017 16:00

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"