ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

ВПЕРШЕ У ШОСТЦІ НАЙБІЛЬШИЙ ЦИРК УКРАЇНИ, ВНЕСЕНИЙ В КНИГУ РЕКОРДІВ !

 

Сучасний цирк повністю змінив уяву і давно вкорінені стереотипи про цирк, як дитячу країну розваг. Найбільший в Європі гастролюючий український цирк «Кобзов» неодноразово переконував у цьому своїх глядачів, а їх кількість за п`ятнадцять років сягнула вже більше ніж вісім мільйонів. Небезпечний та екстремальний, захоплюючий та вражаючий, саме такі епітети найяскравіше охарактеризують інший вимір циркового мистецтва. А поринути в цю країну неймовірних пригод, з поєднанням величі тварин та людських надможливостей, допомагає команда, професіоналів: найкращі  режисери-постановники та хореографи з проектів "Х-ФАКТОР", "ТАНЦЮЮТЬ ВСІ", "МАЙДАНС, багаторазові призери міжнародних фестивалів, повітряні гімнасти, еквілібристи, ілюзіоністи, акробати, неперевершені клоуни, харизматичний італійський дресирувальник з відомої циркової династії та інші.

Масштаби цирку вражають, тільки уявіть: територія циркового містечка займає 20. 000 квадратних метрів, висота шатра – 25 метрів, вище  9-ти поверхового будинку. Вага обладнання триста десять тонн і все це перевозиться за допомогою 89-ти одиниць техніки та 35-ти вагонів.

Цирк «Кобзов» внесений в книгу рекордів, як найбільший цирк України. Та сьогодні  «Кобзов» став улюбленим і популярним брендом не тільки на Батьківщині, а далеко за її межами. Величезна заслуга у цьому засновника та ідейного натхненника Миколи Кобзова. Він єдиний представник України, котрого, запрошують до складу журі самих престижних циркових форумів світу: міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло (Монако), фестиваль «Цирк завтрашнього дня» в Парижі, «Міжнародний фестиваль циркового мистецтва в маси» (Франція), в Італії, Угорщині, Китаї та інших країнах. В 2012 році Микола Кобзовбув єдиним представником від України, якого запросили на аудієнцію до Папи Римського Бенедикта XVI. Микола Миколайович створив перший в Україні цирк, відповідно  найкращих світових стандартів, саме тому його люблять та впізнають.

Нова шоу - програма «VIVAT», яку готує цирк «Кобзов» вразить неймовірними масштабами та спецефектами. Зірковий склад учасників, вражаючі номери, унікальні трюки, фантастичні костюми і магія цирку. Це справжнє свято, чаруючий світ фантазій і пригод, і Ви повинні це побачити!28.02.2015 16:10

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"