ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

В Шостці вшанували воїнів-афганців

На честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці вивода обмеженого контингенту військ із Афганістану біля меморіалу пам’яті зібралася громадськість міста та району.

 

На мітинг-реквієм прийшли воїни-афганці, учасники АТО, військовослужбовці в/ч 3022 Національної гвардії України та 13-го окремого мотопіхотного батальйону, представники Шосткинської міської та районної влади, родичі загиблих, молодь…

 

Не залишила байдужою вступна промова ведучої заходу Вікторії Федоренко: «… біда зачепила переважно прості родини робітників і селян, які віддали своїх, часто єдиних, синів до армії, не відаючи, через яке пекло їм доведеться пройти. На цвинтарях України з’явилися понад 3 тисячі свіжих могил з юними обличчями на фотографіях, а на могильних плитах ще довго заборонялося писати справжню причину їх загибелі, байдуже посилаючись на інтернаціональний обов’язок. І від того батькам було вдвічі важче…»

 

Вшанували мужність і героїзм загиблих воїнів, які чесно виконали свій військовий обов’язок, хвилиною мовчання.

«…сьогодні нас прийшли поздоровити і підтримати уже нові фронтовики… Головне, щоб уже в цьому році вже ми вітали їх із закінченням бойових дій», - сказав голова Союзу ветеранів Афганістану Володимир Півторак.

 

«На жаль, сьогодення знову випробовує нашу державу, народ і військо на міцність. Ветеранів і сучасних воїнів поєднує віддане служіння Батьківщині, своєму народові. Ми завжди будемо пам’ятати, якою ціною даються нам перемоги», - відмітив заступник командира в/ч 3022 по роботі з особистим складом Андрій Оникієнко.

 

Грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації вручив керівник апарату РДА Ігор Волинець воїну-афганцю Володимиру Кімаку.

 

«Мы повзрослели тогда очень быстро…» - згадує свої молоді роки, які припали на період  служби в Афганістані, Олександр Мезько. -

Сегодняшним военнослужащим – дай Бог здоровья и удачи».

 

Присутні поклали квіти до обеліску, а афганці традиційно закарбували ще одну пам’ятну дату на загальному фото.

Оксана Воробйова22.02.2017 08:30

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"