ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Непоправну втрату понесла сім`я загиблого в зоні АТО 26-річного шосткинця Василя Кондратенка.

20-22 серпня у місті були оголошені днями трауру. На будівлях підприємств, установ, організацій приспустили Державний Прапор України з траурними стрічками. Міські заклади обмежили використання музики та проведення розважальних заходів.

20 серпня в колишньому кінотеатрі “Родина” пройшла церемонія прощання із загиблим.

Без перебільшення третина міста прийшла попрощатися з героєм-земляком. Навкруги кінотеатру, в середині будівлі — всюди стояли люди різного віку. Сльози тих, хто був знайомий з хлопцем, і тих, хто його зовсім не знав, доводять, що горе від втрати захисника Вітчизни — спільне.

Церемонія прощання розпочалася церковною панахидою. В фойє знаходилася постійна черга з тих, хто прийшов провести бійця у останню путь: керівництво міста, представники різних організацій, установ і просто містяни, щоб покласти квіти до його труни.

Присутні згадували моменти життя та обставини смерті молодого чоловіка. Василь закінчив 9 класів загальноосвітньої школи № 7, навчався в ПТУ-19. З грудня 2006 року вирішив пов’язати своє життя з українською армією та прийняв рішення служити за контрактом в м.Чугуїв Харківської області в роті охорони авіаційної частини, звідки починав свою військову кар’єру наш славетний земляк, Тричі Герой Радянського Союзу І.М.Кожедуб. З 16 березня 2010 року Василь служив за контрактом у 95-ій окремій аеромобільній бригаді в м.Житомир. Саме в Житомирі він зустрів своє щастя і долю на ім’я Анна. 17 серпня 2012 року молоді побралися, будували плани на щасливе майбутнє. Він часто дзвонив мамі Світлані Василівні в Шостку, заспокоював її і дуже сумував за домом.
17 серпня 2014 виповнилося два роки з дня весілля Василя та Анни. Василь зателефонував дружині, привітав її зі святом, а у другій половині дня був запеклий бій, в якому він отримав смертельне поранення…
17 серпня 2014 року при штурмі блокпосту під містом Ясинувата Донецької області, в зоні проведення антитерористичної операції стрілець–помічник гранатометника 95-ї аеромобільної бригади, солдат військової служби за контрактом Василь загинув від кулі, що потрапила йому у сонну артерію...
«Він був добрий, позитивний, завжди готовий прийти на допомогу. Завжди був патріотом своєї країни, завжди посміхався. Служити в армії — його рішення, він вважав це своєю професією”, - поділилася з журналістами знайома Яна.

Товариші по роті, які приїхали на похорон, розповіли, що пам`ятають Василя, як хорошого друга і сміливого хлопця. Сослуживці поділилися, що це вже не перша смерть у бригаді. Із 1500 чоловік загинуло 30 солдатів, з роти — Василь та один боєць пропав безвісти.

Траурною ходою люди вшанували його пам`ять, кришку та саму труну несли на плечах військові. Захоронили загиблого патріота своєї країни на Лазарівському кладовищі.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним і близьким Василя Кондратенка, який віддав своє життя, мужньо захищаючи честь і цілісність своєї країни.
Вічна пам’ять Герою–шосткинцю і вічна йому слава!

Вікторія Вишневська26.08.2014 17:44

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"