ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Відслуживши 3 місяці, строковик може підписати контракт та отримати «підйомні»

Про це повідомив військовий комісар Шосткинського ОМВК Руслан Риков під час прес-конференції, що відбулася минулого тижня.

В ході заходу стало відомо, що з жовтня по Шостці та Шосткинському районі розпочнеться призовна кампанія. Так, повістки отримають шосткинці та жителі району, яким виповнилось 20 років та які ще не досягли 27-річного віку.

Руслан Миколайович зауважив, що строковики матимуть змогу проходити службу у військовій частині 3022 Національної гвардії України, що дислокується у нашому місті. Також строковиків направлятимуть для проходження служби в ЗСУ до військових частин Харкова, Києва, Сум та інших міст, де знаходяться підрозділи Нацгвардії України.

Цікаво, що до прикордонних військ нинішній призов не направлятиметься, адже вони укомплектовані стовідсотково.

Варто зазначити, що особи, які проходитимуть строкову службу, прибувши в обласний збірний пункт, звідки йде відправка до формувань ЗСУ, отримають кошти у сумі 2 800 грн., а після звільнення з ЗСУ – у розмірі мінімальної заробітної платні.

За словами Руслана Миколайовича, при проходженні строкової військової служби, за призовником залишається місце роботи та заробітна платня.

Строковики до служби у зоні проведення АТО не залучаються.

Слід зауважити, що майбутнім строковикам, жителям сіл, проїзд до ОМВК буде здійснюватися безкоштовно. Варто лише пред’явили повістку перевізнику. У разі відмови від безкоштовного перевезення за наявності повістки, слід негайно повідомити військкомісаріат.

Треба зауважити, що строковик, який відслужив три місяці, має змогу підписати контакт. Така категорія військовослужбовців отримає 10 тисяч гривень «підйомних».

«Як показала практика весняного призову Національної гвардії, прикордонних військ, вони приймали на контрактну службу вже через місяць проходження строкової служби. Контракт зі строковиками підписується або на три роки, або на строк до оголошення демобілізації, тобто, короткостроковий контракт», - зауважує Руслан Риков.

Переваги військової служби за контрактом озвучив начальник служби захисту інформації Михайло Томкус. Серед них: заробітна плата від 7 тис.грн., повний соцпакет, збереження зарплатні з попереднього місця роботи та самого місця, безкоштовне отримання вищої освіти за рахунок Міністерства оборони України, житла тощо.   

Оксана Воробйова21.09.2016 13:26

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"