ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама





Учасники АТО можуть безкоштовно оздоровитися в 5 областях України

Після різкої зміни мирного життя на виживання під кулями і навпаки, не кожна людина, яка захищала свою країну в АТО, може швидко увійти в нормальне психологічне життєве русло. Для цього існують реабілітаційні заклади, де учасники антитерористичної операції можуть отримати психологічні та інші оздоровчі послуги.

Варто зазначити, що на такі послуги мають право військовослужбовці АТО, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни.

В управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради розповіли, що наразі таких закладів в Україні 12. Вони знаходяться в Одеській, Львівській, Дніпропетровській, Вінницькій та Київській областях. Реабілітаційні установи мають сучасну матеріально-технічну базу і кваліфіковані кадри.

Що ж включає в себе реабілітація? Поряд з проведенням індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами, учасники АТО відвідують спортивно-оздоровчі заходи – плавають у басейні, ходять до спортивної зали, на різноманітні екскурсії до музеїв, пам'яток природи, відвідують концерти, спектаклі тощо.

“В Шостці налічується більше 300 учасників бойових дій АТО. Щоб поправити своє здоров’я, їм необхідно звернутися до УПСЗН за зареєстрованим місцем проживання та надати: заяву, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань АТО в районах її проведення.

Реабілітація триває 14 днів. Учасник АТО може самостійно обрати заклад та визначити дату отримання послуг”, - розповідає завідувач сектором з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН Людмила Москаленко.

Варто також зазначити, що учасникам АТО відшкодовуються витрати на оплату проїзду до реабілітаційної установи для проходження психологічної реабілітації та назад.

З початку 2016 року на психологічну реабілітацію направлено 21 учасника АТО.

Більш детальну інформацію про порядок надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. Свободи, 43а, кабінет №7, тел.: 4-79-28).

Оксана Воробйова



26.10.2016 12:09

Источник:


МЫ в социальных сетях:







Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"