ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама





У Шостку запросять військового психолога та, можливо, відновлять сурдопереклад на телеканалі

Для обговорення проблемних питань, які хвилюють людей з обмеженими можливостями та ряд категорій пільговиків, минулого тижня відбулася нарада під керівництвом заступника міського голови Ніни Сиваєвої.

На заході були присутні: мер Шостки Микола Нога, представники ЦРЛ, профільних громадських організацій, міського управління праці та соціального забезпечення населення, Пенсійного фонду, пільговики та люди з обмеженими фізичними можливостями.

Одним з перших піднімалося питання фінансування оплати пільгових рецептів і лікування осіб, що мають статус постраждалих на ЧАЕС. Ніна Олексіївна зауважила: «На жаль, цих асигнувань недостатньо і їх не буде ніколи достатньо, а ціни ростуть щодня. Втім, Володимир Гройсман сказав, що за ці аптечні заклади вони візьмуться більш ретельно в тому плані, щоб зменшити ціни на ліки і передбачити певні програми для значної знижки на ліки. Побачимо – бюджет не за горами…На жаль, ці кошти ідуть з обласного бюджету і ми були вимушені збільшувати їх за рахунок місцевого бюджету – додавати до аптечних закладів, щоб хоч трішки врегулювати цей процес».

Начальник міського УПСЗН Антоніна Наймитенко зазначила, що потреба на 2017 рік по пільгових рецептах складає 1 млн. 424 тис.грн., а виділено лише 126 тис.грн., як і протягом кількох попередніх років.

Самі ж «чорнобильці» розповіли, що вони зверталися до обласної ради та губернатора з даного питання, але не було виділено ні копійки.

Один із представників ГО Віктор Осипенко порекомендував залучати до вирішення даного питання депутатів усіх рівнів – обласного та Верховної Ради.

Обговорили також медикаментозне забезпечення інвалідів війни. Зокрема, пільговики скаржилися на те, що, незважаючи на початок грудня, запас пільгових медикаментів закінчився ще у середині листопада. Микола Петрович пообіцяв вирішити дане питання за рахунок виділення з міського бюджету додаткових фінансових ресурсів.

Інваліди-візочники підняли питання роботи підйомника для транспортування візочників, встановлення пандусів з правильним нахилом.

Колишній учасник АТО Віктор Осипенко загострив питання відсутності у місті військового психолога, який би зміг надати якісну допомогу: «Запросити його хоча б раз на кілька місяців. Саме військового психолога». Микола Нога пообіцяв, що таку практику можна влаштувати: «Давайте запросимо його раз, потім зорієнтуємося».

«Подивимося», - відповів очільник міста на прохання відновити сурдопереклад на місцевому телеканалі.

На засіданні розглядали також питання встановлення біотуалетів, зокрема, в парку Свободи, серед яких і спеціальний для інвалідів-візочників; відновлення частини дороги до 4-ї поліклініки.

На завершення було запропоновано знайти певні конкурси, програми тощо соціального спрямування та на умовах співфінансування долучитися до вирішення певної проблеми. «Підключайтесь, шукайте, в тому числі і по інвалідам багато програм…і 50% я вам гарантую, що ми докладемо на цю програму – 100 тисяч, 200…», - завірив Микола Петрович. 

Оксана Воробйова



07.12.2016 10:15

Источник:


МЫ в социальных сетях:







Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"