ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

У Шостці визначили найкращих педагогів

Святом фахової майстерності назвали шосткинські педагоги урочистості з нагоди відзначення перемоги своїх колег у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

Привітати освітян із завершенням І етапу конкурсу прийшло керівництво управління освіти Шосткинської міської ради, профспілчани, колеги.

Цьогоріч за звання найкращого учителя міста змагалися у 4-х номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музика» та «Початкові класи».

Так, із 4-х учасників перемогу у номінації «Біологія» здобула учитель школи №1 Наталія Пилипенко. Найкращим учителем інформатики стала учитель гімназії Олена Пата, обійшовши одну конкурентку. Найкращим у місті учителем музики стала педагог зі школи №1 Лілія Пантелейчук, яка змагалася з чотирма своїми колегами.

Найчисельнішою стала номінація «Початкові класи», яка була представлена 8 педагогами. Диплом за перемогу отримала учитель школи №1 Олена Карпенко.

Переможців та учасників привітала начальник міського управління освіти Наталія Сергейко та голова міського комітету профспілки освітян Шостки Ірина Нікітіна.

В нинішньому році плеяда найкращих педагогів складається лише з жінок. В минулому ж - з когорти освітян значних успіхів на міському і обласному турі здобув учитель історії школи-ліцею В’ячеслав Василенко.

З напутнім словом він звернувся до своїх колег: «Проводити уроки чи виховні заходи на високому рівні – це одна справа, а от поділитися своїми надбаннями, напрацюваннями, власним досвідом – виставити все це напоказ, на обговорення компетентного журі – це зовсім інша справа. І зважитись на такий «педагогічний стриптиз» може дійсно впевнена, самодостатня особистість. Такі люди є професіоналами своєї праці і патріотами професії. На вас лягає потрійна відповідальність: ви будете представляти не лише себе та свій заклад, а і наше рідне місто на обласному рівні», - зауважив минулорічний переможець та побажав учасникам наступної сходинки конкурсу наснаги, впевненості та перемоги.

Обласний (ІІ) етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» відбудеться 17 січня у м.Суми.

Захід супроводжував виступ Театру естрадної пісні «Мікс».

 

Оксана Воробйова14.12.2016 22:39

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"