ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

У Шостці відкрили відділення гемодіалізу (фото)

29 грудня у Шостці відбулось урочисте відкриття відділення амбулаторного гемодіалізу Шосткинської центральної районної лікарні.

На захід приїхав начальник управління охорони здоров’я Сумської державної адміністрації Сергій Бутенко, представники міської ради, депутати, медичні працівники, громадськість.

«Сьогодні визначна подія не тільки для міста Шостки, а й для всього північного регіону Сумщини. В області процедуру гемодіалізу тричі на тиждень пожиттєво проходять 209 осіб. Раніше люди з Шостки, Шосткинського, Ямпільського, С.-Будського районів задля цього їздили у Суми, а це, враховуючи стан їхнього здоров’я, було дуже непросто. Тепер вони можуть отримувати необхідні послуги вдома», - відзначив Сергій Бутенко.

За його словами, в Сумській області протягом двох років відкрито 7 відділень гемодіалізу – у Сумах, Конотопі, Ахтирці, Ромнах, Глухові і у Шостці. До речі, наша область – єдина в Україні, де подібні відділення діють у кожному місті обласного підпорядкування.

Сергій Павлович відзначив велику роль мера Шостки Миколи Ноги у створенні в місті відділення гемодіалізу.

Микола Петрович відмітив: «Ми не зупиняємось, будемо рухатись далі, попереду великі і серйозні плани по розбудові медичної галузі міста, щоб людина відчувала, що є такий центр, де можна отримати висококваліфіковану медичну допомогу». Близько 7 мільйонів гривень було витрачено на створення та облаштування відділення. Півтора з них – з міського бюджету. 

В ході екскурсії була можливість оглянути оснащення відділення та вдалося поспілкуватися з пацієнтами, які проходять процедуру гемодіалізу. Шосткинці відмітили, що можливість отримати лікування вдома надзвичайно важлива для них, адже суттєво полегшує їх стан.

Наразі таку процедуру отримують 10 осіб, 9 - з Шостки, 1 – з району. З січня почнуть приймати хворих з Ямпільського і С-Будського районів.

У планах - отримати ще і апарат «штучної нирки», а також відкрити спеціалізований центр, де надаватиметься допомога хворим із серцево-судинними патологіями.

В урочистій атмосфері нове відділення ЦРЛ поповнилось телевізором, а ряд людей, які приклали зусилля до його відкриття та облаштування, отримали відзнаки.

Оксана Воробйова

Більше фото - на сторінці автора у Фейсбук.04.01.2017 12:19

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"