ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Терористом, що «замінував» військову частину, виявився колишній військовослужбовець

Днями, пізно увечері, на лінію «102» надійшло повідомлення про замінування одного з приміщень місцевої військової частини. За кілька хвилин дзвінок на «гарячу» лінію повторився, і цього разу невідомий розповів, що вранці повинні вибухнути ще й деякі об’єкті на центральній вулиці міста та кілька будівель місцевого оборонного підприємства. Й без того складну ситуацію погіршив третій дзвінок невідомого телефонного «терориста». Цього разу він повідомив про вибухи на вже вказаних об’єктах протягом найближчих 30 хвилин.

«Враховуючи всю серйозність ситуації, по тривозі були підняті всі оперативні служби Шостки та сповіщені керівники міста та стратегічно важливого підприємства, - коментує в.о. начальника Шосткинського відділу поліції Максим Мельніковський. – Втім, за півгодини після надходження останнього з повідомлень нашим співробітникам вдалося встановити та затримати «заявника»».

Як з’ясували поліцейські, повідомлення виявились завідомо неправдиві.

Підозрюваному 31 рік, він місцевий, колишній військовослужбовець. За його словами, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він у такий спосіб висловив своє негативне ставлення до подій в країні, хоча яких саме конкретно – не уточнив.

Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. У відношенні нього відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 259 ККУ «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності». За скоєне підозрюваному загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі.

СК ГУ Нацполіції в Сумській області.02.11.2016 12:36

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"