ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Шостку відвідала народний депутат України Надія Савченко

Не голосувати за "гречку", а мати власну позицію та ретельніше обирати владу - закликала народний депутат, Герой України, Надія Савченко, яка наприкінці минулого тижня відвідала Шостку.

 

"Пенсіонери - вони люди ще радянської епохи, їх учили - не обмани, бути чесними... І коли вони беруть гречку, то дійсно голосують за того, хто їм її дав. Мені подобаються студенти: вони беруть все у всіх і йдуть голосувати за інших. Вони голосують правильно: за того, за кого хочуть…".

 

Спілкування з мешканцями та визначення їх бачення розвитку і майбутнього України -  така головна мета візиту відомого народного депутата. Зазначимо, що Шостка - перше місто в Сумській області, до якого вона завітала у рамках роботи зі своїми виборцями.

«Мені треба знати, чим живуть міста, селища України; почути, що мені скажуть їх мешканці…», - пояснила в інтерв’ю Надія Савченко.

 

Саме подібні Шостці міста вона вважає «ключовими», де необхідно збирати інформацію.

Вона відмітила, що наразі подала заяву на зняття депутатської недоторканості: «На війні немає жодної недоторканості. Бо куля вбиває всіх однаково. Якщо немає недоторканості у простих людей, то її не повинно бути і в депутатів».

 

Вона закликала уважно придивлятися за тими, хто йде до влади: «Ви не повинні на цих виборах помилитися… Я хочу донести до вас наступне: вибори від виборів ніколи нічого не змінять, поки ми не змінимо систему».

 

«Яке ваше бачення виправлення ситуації?» - спонукала парламентар до діалогу людей.  Серед запропонованих шосткинцями варіантів: «посадить депутатов на 1300 грн.», «отправить в АТО»…

Хтось запропонував обирати у владні кола військових. На що нардеп пояснила, що для ефективної системи управління як країною, так і на місцях, необхідно створити гармонію: «…військовослужбовці можуть бути хорошими управлінцями, але не можуть, наприклад, написати закон…»

 

Продовжили тему війни: «Для того, щоб не було війни – потрібна державна політика і обраний напрямок, куди ми йдемо. І поки буде комусь зверху вигідна війна – знизу вона буде завжди», - закцентувала увагу вона і запропонувала внести «механізм відкликання» обранця: «Якщо влада не виконала у перші три дні свої обіцянки – одразу геть!» Крім того, зробити так, щоб до влади не було вигідно потрапляти.

 

Спілкування з громадськістю міста пройшло доволі спокійно. У цей же день подібна зустріч відбулася і в Конотопі.

Оксана Воробйова

Більше фото - на сторінці автора у Фейсбуці22.02.2017 09:00

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"