ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Шосткинщина прагне зігріти українських бійців у зоні проведення АТО

12 грудня в Шосткинській державній районній адміністрації відбулась зустріч з представниками Сумського прикордонного загону.

Прикордонники вже вдруге прибули для отримання гуманітарного вантажу на допомогу бійцям у зоні проведення антитерористичної операції.

Ініціативними групами у селищі Вороніж, селах Макове та Собич були зібрані бушлати, шерстяні шкарпетки, пуловери, рукавиці, бурки та інші теплі речі, а також продукти харчування. Структурні підрозділи райдержадміністрації та підприємці району також зробили свій внесок у допомогу бійцям.

Так, силами підприємства Шосткинської виправної колонії №66 були підготовлені 4 печі-буржуйки для обігріву піхотинців у польових умовах. Кошти у сумі 6,2 тис.грн. виділені Шосткинським держлісгоспом, агролісгоспом, ТОВ «УГАК» та ПП «Пилипейко».

Голова райдержадміністрації Віктор Долиняк радо вітав прикордонників та вручив квіти волонтеру Валентині, яка постійно допомагає бійцям із Сумщини і інших регіонів України, що знаходяться в зоні АТО, і по сумісництву матері одного з бійців, та виразив щирі слова вдячності за таку потрібну та важливу справу.

«Все це робиться для наших хлопців. А те, що вони роблять для нас, навіть не можна оцінити… Бо за їхніми спинами ми маємо тут мир. Від вас, дорогі хлопці, хочеться отримати обіцянку, що ви завжди будете повертатися живими, бо ваші надійні спини, сильні плечі і хоробрі серця дуже нам потрібні», - сказала волонтер.

Начальник мобільної застави «Суми» Максим Жарий, що зі своїми підлеглими виконував бойові завдання по охороні кордону в Луганській та в Донецькій областях, поділився з журналістами подробицями ситуації у зоні проведення АТО: «Обстановка там напружена, постійні обстріли, сутички. Завдяки волонтерам, прикордонники практично нічого не потребують. Моральний настрій – нормальний, бойовий».

Втім, незважаючи на допомогу волонтерів та стійкість духу, хлопці лишаються у нелегкому становищі: «Умови, на жаль, надзвичайно спартанські, підтримки від місцевого населення немає ніякої. Місцеві практично всі проти нас. Є такі люди, що ведуть приховану допомогу противнику, бо можуть отримати «нагоняя» від сепаратистів, ті навіть хату можуть спалити… А коли заїжджаєш з Луганської до Харківської області - відчуваєш, що таке нормальне життя», - говорить підполковник Жарий.

В рамках поїздки на Шосткинщину, представники прикордонзагону відвідали Воронізьку загальноосвітню школу ім. П. Куліша, де відбулася тепла зустріч за «круглим столом» з учнями школи. Гостям була передана гуманітарна допомога, зібрана зусиллями учнів, батьків та педагогічного колективу. Ніна Романько від громади селища передала їм власноручно вишиту бісером та освячену у церкві ікону Святого Миколая Чудотворця, що має стати оберегом для захисників Вітчизни.

Оксана Воробйова18.12.2014 13:26

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"