ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Шосткинщина підтримує бійців АТО

13 жовтня до Шосткинської райдержадміністрації приїхали 8 прикордонників Сумського прикордонного загону.

Протягом місяця жителі Шосткинського району збирали продукти харчування та речі першої необхідності для військовослужбовців, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції.

10 тонн зібраної гуманітарної допомоги передадуть прикордонники для наших захисників Вітчизни. «Відгукнулись практично всі сільські громади. Основний об’єм вантажу складають картопля та овочі. Десь півтори тонни – макаронні вироби, крупи, жири, сало, пасічники району привезли мед. Є печиво, багато консервації. Є і малинове варення, яке у холодну пору року особливо стане у нагоді. Там є і носочки теплі, і предмети особистої гігієни», - розповіла начальник управління агропропромислового розвитку РДА Людмила Воронець. Також Людмила Миколаївна передала бійцям освячені іконки та подарунки від вихованців районного Будинку культури і жіночого клубу «Відрада» смт.Вороніж.
Разом з тим, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Петренко вручила прикордонникам пакунок з малюнками та листами від учнів загальноосвітніх шкіл району, зібраних у ході акції «Допоможи Сходу» серед школярів Шосткинщини: «Більшість діточок писали листи бійцям АТО, як своїм ровесникам. Адже багато хто з них– це вчорашні наші випускники, наші учні. Пам’ятайте, що ми вас чекаємо, любимо і пишаємось вами».

Голова Шосткинської райдержадміністрації Віктор Долиняк висловив подяку усім жителям району, які взяли участь у підготовці чергового гуманітарного вантажу для українських бійців у зоні АТО: «Жителі району висловлюють свою стурбованість ситуацією, що склалася у південно-східній частині нашої держави. Вони підтримують захисників суверенітету і територіальної цілісності України морально і матеріально. Така позиція громадськості ще раз підкреслює, що зусилля влади щодо подолання сепаратизму, відсічі іноземним зазіханням на нашу землю знаходять всезростаючу підтримку населення».

Дещо збентежені хлопці, що не очікували такої уваги, подякували за підтримку — моральну і матеріальну. «Ця підтримка дуже важлива для нас, для тих хлопців, які знаходяться в зоні АТО, приємно, що люди ставляться з розумінням до ситуації, допомагають, підтримують. Особливо приємно отримувати дитячі малюнки. Вони допомагають жити і не падати духом”, - каже Дмитро Плотніков, прикордонник Сумського прикордонного загону мобільної прикордонної застави «Суми».

В ході бесіди з журналістами хлопці поділилися про особливості несення служби у зоні АТО і розповіли, що, подекуди, на території Луганської та Донецької областей зовсім немає сел — вони знищені вщент - “Гірше, ніж після німця..”, багато зруйнованих споруд та стареньких, що не знають, куди подітися, адже пенсії не виплачуються, харчів обмаль. Цікаво, що ставлення, по словам військовослужбовців, до них неоднозначне — одні люди не розуміють, хто ворог, інші ненавидять війну і разом з тим і людей у військовій формі, а інші намагаються допомогти солдатам.
Попереду у хлопців — чергове відрядження до зони АТО. Бажаємо їм сили, витривалості та повернутися додому живими та неушкодженими.

 Оксана Воробйова14.10.2014 16:53

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"