ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Шосткинські ПТУ повинні відкрити нові спеціальності

20 питань розглянуто на засіданні виконавчого комітету Шосткинської міської ради 27 травня.

Перед початком мер Шостки Микола Нога вручив Почесну грамоту Ользі Гришковій – начальнику міської служби у справах дітей, та привітав зі званням найкращої служби у Сумській області, що була визначена шляхом міністерської перевірки.

З доповіддю про соціально-економічний та культурний розвиток міста у І кварталі 2016 року виступила начальник відділу торгівлі і підтримки підприємництва Надія Кириєнко. Вона проінформувала, що за даний період загальний обсяг випуску товарної продукції склав 601,8 млн.грн., тепм промислового виробництва – 177,8%. Обсяг реалізованої промислової продукції - 604,4 млн.грн., або 177,1%. В економіку міста внесено прямих іноземних інвестицій – 40,2 млн.дол.США. «До місцевого бюджету доходів по загальному фонду за три місяці нинішнього року надійшло 28,7 млн.грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, доходи збільшились на 55,8%. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника склала 3071 грн.»,  - зауважила вона.

Микола Петрович відмітив, що темп розвитку у 177% - надзвичайно добрий показник для міста. Він порівняв роботу молкомбінату в Шостці та в Полтавській області, де підприємство практично стало банкрутом. А підприємства Шостки не тільки успішно долають конкуренцію, а й нарощують темпи виробництва.

Надія Олександрівна наголосила, що наразі тривають кроки над реалізацією масштабного проекту «Shostka SmartCity». ІТ-волонтерами міста вже розроблений сервіс звернень мешканців міста до підприємств, що обслуговують житлово-комунальну галузь. З його допомогою кожен шосткинець може звернутися до житлово-комунальних організацій із проблемою чи пропозицією, або залишити відгук. Ведуться роботи по створенню порталу «Електронна медицина».

Начальник міського УПТСЗН Антоніна Наймитенко зазначила, що на сьогоднішній день в Шостці налічується чимала кількість переселенців – майже 400 сімей, серед них – великий прошарок незахищених категорій громадян. За 2 роки перебування у місті народилося 10 малюків даної категорії.

Розглядаючи тему перейменування вулиць, Микола Нога зауважив, що «назви подобаються не всім, але до цього треба віднестися виважено…» Нагадаємо, що, згідно розпорядження голови ОГА, у Шостці перейменували ще 13 вулиць та провулків. Зокрема, вулиця Бабушкіна стала Озерною, Енгельса – І.Євдокименка, Паризької Комуни – родини Кривоносів, 9-го Січня – Квітки Цісик. Вулиця К.Маркса стала вулицею Свободи, а колишній парк ім.К.Маркса відповідно тепер носить назву парк Свободи.

Завершуючи засідання, мер міста дав завдання відкрити по одній новій перспективній спеціальності у кожному з трьох ПТУ міста та запевнив, що відтепер училища фінансуватимуться з міського бюджету, тому так важливо їх осучаснювати.

Ксенія Кот

 

 02.06.2016 13:32

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"