ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Шостка – на шляху до екологічного майбутнього

Яскраві фото з організаторами, екскурсія на «Фармак» та беззаперечно актуальна тема – головні етапи заходу, що відбувся минулого тижня в Шостці.

Так, 20 жовтня місто приєдналося до участі у тренінгах по екологічному навчанню.

Перш за все, захід був направлений на учнівську молодь. Більше 60 учнів шосткинських шкіл дізнавалися, як правильно сортувати сміття та економити енергоресурси у повсякденному житті.

Організатором проекту виступила громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки генерального партнера компанії «Фармак» та Шосткинської міської ради.

Стати відповідальним споживачем, сформувати культуру правильного поводження з відходами і зробити свою школу та місто більш екологічним та чистим – основний заклик до учнівської молоді. 

Президент громадської організації «Let’s do it, Ukraine!» Юлія Мархель наголосила, що тренінги, які проводяться серед школярів, допоможуть навчитися основним правилам сортування сміття. «Завдяки таким проектам, наші діти усвідомлюють свою участь в турботі про довкілля, в них формується персональна відповідальність за свою діяльність та її наслідки», - зауважила вона.

Заступник міського голови Ніна Сиваєва подякувала організаторам та у своїй промові приєдналась до ідеї заходу.

Учасники тренінгу отримали для своїх ЗОШ базові баки для роздільного збору відходів.

Владислав Страшний – доктор фармацевтичних наук, професор, директор з корпоративних зв’язків компанії «Фармак», упевнений, що екологічну свідомість варто формувати з дитинства, тому так необхідно проводити подібні заходи серед молоді.

Збереження екологічного балансу є однією з ключових складових ведення бізнесу «Фармак». Стратегія компанії спрямована на забезпечення ефективного використання природних ресурсів, охорону навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки. В цьому мали змогу впевнитися і журналісти, побувавши безпосередньо на «Фармак» у Шостці.
ПАТ «Фармак — потужний виробник  у галузі фармакології в Україні. Одне з відділень, що займається виготовленням субстанцій, знаходиться у нашому місті. 

В ході екскурсії було наочно представлено реалізацію проектів, спрямованих на зменшення впливу на навколишнє середовище та повторне використання ресурсів, зокрема, очищення промислових стічних вод. Один із етапів процесу вдалося подивитися через скло надсучасного електронного мікроскопу.

Організатори заходу сподіваються, що молодь вже сьогодні почне брати приклад з європейської моделі поводження з відходами та застосовувати набуті знання задля збереження екології міста та країни, в якій вони живуть.

В цей день також відбувся тренінг і для громади міста.

Оксана Воробйова26.10.2016 12:18

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"