ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Як відомо, у зв’язку з переміщенням активного циклону з Балкан уперше за останні сто років на території західних, частини центральних та північних областей України протягом двох діб випала місячна норма опадів. Найбільш інтенсивні опади у вигляді снігу спостерігалися в 10 регіонах України, серед яких і Сумська область.

«Сумщина – область, яка чи не найбільше постраждала від хуртовини, проявила показову згуртованість у боротьбі з негодою. Люди з лопатами в руках виходять на допомогу спеціальній техніці, щоб розчистити засніжені вулиці. Разом ми година за годиною усуваємо наслідки стихії». Такий текст розміщений на сайті Сумської облдержадміністрації. А якже відбувається конкретніше на місцях? Зокрема, у нас в Шостці? Вже пройшло більше тижня після негоди, а чимало місць в нашому місті так і залишилися у сніговому полоні. В редакцію нашого видання надходять дзвінки з наріканнями на те, що і досі не прочищені тротуари і прибудинкові території окремих житлових будинків. Наприклад, територія вулиці 9-го Січня, що веде до 1-ї поліклініки та центру зайнятості почищена в доволі дивний спосіб: половина тротуару є, а інша частина дороги виходить на проїжджу частину. Люди ідуть разом з проїжджаючими машинами. На моїх очах батько з дитиною покрилися шаром брудної води від авто.

А ще одна жінка жалілася на те, що йшла від вул. Робочої до Онупрієнка і переход з однієї частини вулиці на іншу був метрів за 50. Їй довелось стояти узбіч проїжджої частини дороги і надіятися на те, що автівка обмине її, бо зійти неможливо — кучугури до поясу! Напрошується питання: чому робота проведена неякісно і не до кінця? Але ж, за словами, начальника УЖКГ Миколи Краснощока, на роботу по розчищенню міста було направлено чимало техніки різних організацій і ЖКО, а задача двірників — сприяти у прибиранні снігу в місцях, куди, скажімо, великий трактор просто не доїде. Зі слів випливає, що “то трактор маленький — не візьме, то машина велика — не ввійде”. То в чому ж справа? Чекаємо, що з відлигою проблема вирішиться сама по собі? «За один день все прочистити неможливо, а до понеділка сніг зійде”, - говорить Микола Іванович. Звичайно, зачекати — то найлегша справа.

Варту уваги інформацію повідомила жителька Шостки Марина. Жінка розповіла, що коли направлялася до басейну, то стала свідком такої картини: працівники зчищали сніг з даху і саме тоді в будівлю заходив чоловік. Сніг, що падав ледь не обвалився людині на голову! Чоловік перелякався і нагадав про елементарні правила безпечної роботи, себто, повинні були стояти якісь попереджувальні знаки про проведення робіт чи огорожа. Але, вочевидь, такими правилами було знехтувано.

Що вже говорити про бурульки, які довжелезними палями звисали з дахів житлових будинків. Висновок один: на ЖКО надійся, а сам будь тричі обережний. Але погода-таки внесла свої корективи. І тепер на шосткинців, а найбільше на мешканців району, чекає нове випробування — відлигою.

 Оксана Воробйова03.04.2013 13:37

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"