ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Школи міста представили своїх лідерів

Ось уже четвертий рік поспіль у Шостці визначають кращих учнів загальноосвітніх закладів. Протягом кожного місяця у школах були проведені відбіркові тури, де серед учнівської молоді обирали найбільш компетентного, ініціативного, творчо обдарованого, наділеного лідерськими якостями та здібностями учня.

Таким чином, 23 травня на сцені ЦЕВ «Юність» зібрались 12 школярів старших класів, які презентували свої досягнення у творчій формі.

Так, 11-класниця школи №1 Катерина Гудиліна взяла собі за девіз слова Ліни Костенко: «І кожен фініш – це, по суті, старт»; як майбутнього доктора наук представили однокласники ліцеїста Олега Онщенка. Талановитою дівчиною і екскурсоводом шкільного музею охарактеризували 11-класницю школи-інтернату Марію Прокопко; міністром інформації школи визначили 10-класницю школи №4 Дар’ю Невеселу. З ініціативи 10-класниці гімназії Дар’ї Євдокименко у школі утворилась волонтерська діяльність; головою учнівського бюро школи №12 постала Вікторія Тарасенко; творчо обдарованою вважають 10-класницю школи №5 Анастасію Овсюк, а Олена Деркач, учениця школи №6, упевнена, що бути другою – не для неї.

«Вміння не здаватися і йти вперед» - життєве кредо 11-класника школи №7 Андрія Валензіка, а учениця школи №8 Анастасія Міняйло вважає: «Освіта – то скарб, а праця – ключ до нього». «Хто, як не ти?» - кредо учениці школи №9 Марії Мороз, а 11-класник школи №11, що мріє стати актором, Сергій Цирулик вважає, що бути цікавим – це справжня наука.

Привітали найкращих учнів та вручили Почесні грамоти і грошові премії народний депутат України Ігор Молоток та начальник міського управління освіти Наталія Сергейко.

«Я сьогодні ще раз переконалась у тому, що у нас найкращі, найрозумніші, найталановитіші учні», - підсумувала Наталія Олександрівна та подякувала педагогам і батькам за виховання майбутнього України.

 

Приємно відмітити, що практично всі призери були вдягнені у вишиванки. За словами самих призерів, участь у конкурсі збагатила їх досвідом соціальної активності, творчої та успішної самореалізації і дала в котрий раз зрозуміти, що бути лідером – якість, яка сприятиме подальшому розвитку особистості та допомагатиме у житті.

Оксана Воробйова

 

 

 25.05.2016 11:44

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"