ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Серед стипендіатів голови ОДА – студентка Шосткинського медучилища

Минулого тижня голова ОДА привітав 40 студентів вищих навчальних закладів області, котрі виявили особливі успіхи в навчанні, науково-дослідницькій та громадській роботі.

«Стипендія – це не лише матеріальне заохочення, це питання вашого визнання як особистості, яка зробила внесок у розвиток нашого суспільства», - зазначив губернатор області Микола Клочко.

Серед найкращих, найрозумніших, найуспішніших студентів Сумщини – студентка Шосткинського медучилища Анастасія Мовчан. Її класний керівник Марина Гуринова розповідає, що Настя – творча особистість та максималістка у тих задачах, які на неї покладають. Дівчина вчиться на ІІ курсі і здобуває спеціальність «Фармація», є старостою групи. Крім того, постійна учасниця олімпіад з різних предметів і переможець олімпіади з хімії обласного рівня серед ВНЗ та коледжів.

Розмір стипендії для студентів коледжів, технікумів, училищ складає 1384 гривні, для студентів університетів – 1850 гривень. Цьогоріч іменні стипендії голови ОДА отримуватимуть 40 студентів вищих навчальних закладів. Зокрема, у СумДУ таких студентів 7, Сумському національному аграрному університеті – 5, Сумському державному педуніверситеті ім. А.С.Макаренка – 3, Глухівському національному педуніверситеті ім. О.Довженка – 3, коледжах, технікумах, училищах – по 1 студенту. 

Підготувала Оксана Воробйова12.10.2016 12:47

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"