ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Селяни допомагають бійцям АТО

Наприкінці минулого тижня Шосткинська районна державна адміністрація вкотре передала вантаж до зони АТО.

 

Так, жителі громад району зібрали для бійців із Шосткинщини продукти харчування, домашню консервацію, теплі речі, овочі тощо.

Все зібране селянами буквально днями передадуть військовослужбовці в/ч 3022 Національної гвардії України своїм колегам.

 

«Продовжуємо допомагати нашим бійцям, хлопцям, які знаходяться в зоні АТО. Наші сільські ради зібрали цю гуманітарну допомогу. Підключилися підприємці, сільгосппідприємства. Це невелика допомога, можна сказати – до свят, але може хоч трошки нашим захисникам буде легше там служити», - розповіла начальник управління агропромислового розвитку РДА Людмила Воронець та відмітила неабияку роль у зібранні харчів та речей громадами Чапліївської, Ковтунівської, Гамаліївської та  Глазівської сільських рад.

 

Більш того, як справжню реліквію, управлінням АПР Шосткинської РДА був переданий прапор України з умовою повернення його, але з підписами від земляків.

 

Заступник командира військової частини Національної гвардії України Олександр Ружанський відмітив: «Тут будуть відображені побажання і слова подяки особового складу частини 3022, які несуть службу у зоні проведення АТО, для райадміністрації, для сільських голів, небайдужих людей… щоб вони дійсно бачили, що хлопці шанують і висловлюють подяку за їхню допомогу».

Оксана Воробйова

 

 

 18.01.2017 10:49

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"