ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Проїзд у маршрутках коштуватиме 2 грн

 

Про підсумки роботи житлово-комунальних служб міста в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр на засіданні виконавчого комітету Шосткинскької міської ради, що відбулося 31 травня, розповів начальник УЖКГ Микола Краснощок.

За словами Миколи Івановича опалювальний період 2012-2013 років пройшов без аварійних ситуацій та технічних збоїв. В ході підготовки підприємствами міста був виконаний максимальний об`єм робіт, зокрема, “Харківенергоремонтом” замінено 1510 погонних метрів трубопроводів тепломереж, виконані роботи по відновленню теплової ізоляції на дільницях магістральних трубопроводів №1 та №2; “Шостка-тепло” здійснило ревізію та ремонт насосного обладнання котельні, ремонт насосів та вентиляторів; “Імпульс” провів капітальний ремонт котлів, реконструкцію дільниць тепломережі, відновлення теплоізоляції по вул. Кутузова та вул. Бабушкіна. Всіма теплопостачаючими підприємствами міста проведений енергетичний аудит. Після закінчення опалювального сезону в квітні-травні 2013 були проведені гідравлічні випробування теплових мереж, в ході яких встановлені дільниці, що підлягають заміні та ремонту.

З докладу начальника УЖКГ Шостки стало відомо, що підприємствами, що обслуговують житловий фонд в 2012 році виконано ремонт покрівель площею 17600 кв.м., замінено 2360 погонних метрів внутрішньобудинкових водопровідних та теплових мереж, відремонтовано та замінено 117 дверей у під`їзд житлових будинків.

Микола Іванович визначив і задачі на нинішній рік, а саме: продовжити ремонт теплових мереж після проведення гідравлічних випробувань та здійснювати поточний ремонт покрівель.

В доповнення теми звіту виступили керівники структурних підприємств, що доповнили виступ Миколи Краснощока. Так, стало відомо, що по вул. Депутатській та Гагаріна з`явиться близько 40-ка нових світлоточок, а майже всі пісочниці міста на радість дітям поповнились новим піском.

Серед питань, що обговорювались на засіданні виконкому, стало встановлення дорожнього знаку “Обмеження максимальної швидкості” до 40км/год по вул. Робочій, про внесення змін до рішень “Про передачу земельних ділянок у приватну власність”, про надання дозволу на укладання майнових угод за участю дітей. Одним із важливих питань стало повідомлення про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Таким чином, із дня опублікування інформації в ЗМІ проїзд в міських маршрутках коштуватиме 2 грн. Незмінним було вирішено залишити ціну на проїзд у маршрутці (1.75 коп) для дітей шкільного віку.

Оксана Воробйова07.06.2013 15:38

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"