ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Подолати вето неможливо

9 вересня мало відбутися чергове засідання сесії Шосткинської міської ради. У сесійному залі було незвично малолюдно.

«Я сьогодні призначив сесію для того, щоб дати можливість депутатам подолати вето. В даний момент у залі присутні 15 депутатів (прим. всього 36). Сама кількість депутатів говорить про те, що подолати вето неможливо, бо для цього потрібно дві треті від усього складу», - зазначив міський голова Микола Нога.

На порядку денному планувалося розглянути лише питання діяльності ТРК «Акцент» та міськрайонної газети «Полісся» та можливість займати посаду нинішнього директора ТРК «Акцент».

Більшість із тих, хто не з’явився на засідання – члени «Рідного міста», «ВО «Батьківщина» та «Партії простих людей С.Капліна».

Нагадаємо, що минулої сесії, депутати проголосували за звільнення директора ТРК «Акцент» Ірини Коваленко. Своє «за» за дане рішення на той час виразили 19 міських обранців, двоє проголосувало проти. Інші 16 депутатів у знак протесту відмовились брати участь у голосуванні та залишили сесійну залу. Незважаючи на рішення звільнити Ірину Коваленко, мер Шостки Микола Нога наклав вето на дане волевиявлення міських обранців.

Таким чином, за відсутності кворуму, заплановане засідання VI сесії міської ради не відбулося.

Ксенія Кот14.09.2016 11:32

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"