ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

“Писанковий розмай” запрошує!

 

25 квітня в Шосткинському краєзнавчому музеї вперше відкрилась виставка-конкурс “Писанковий розмай”.

Відвідувачі приємно здивуються вже біля входу, де розташувалася величезна яскрава писанка. У її виготовленні взяли участь працівники технічного відділу ЦРЛ, викладачі та учні дитячої школи мистецтв. Розмір цієї писанки вражає — 182 см на 134 см., вага більше 100 кг!

Виставка писанок організована за ініціативи мера міста Миколи Петровича Ноги і буде працювати до Великодня. Оцінювання робіт в трьох вікових категоріях буде визначати компетентне журі у складі Любові Ходькової, Сергія Романцова, Світлани Коновалової, Любові Войстрик, Наталії Марченко та отця Петра.

Всього на конкурсі заявлено 122 автори. В експозиції представлено 523 об`ємних та намальованих яйця, 120 писанок, 51 тематична композиція, 64 пасхальних яйця. Виставкова зала музею презентує дряпанки та крашанки, писанки та крапанки, мальованки та декоративні композиції — є, що подивитись і чим здивуватись. Вибір на будь-який смак та вподобання: яскраві, неординарні, творчі та креативні вироби, присвячені великодній темі. Вражає розмаїття яєць: плетені соломкою і бісером, тут вам і техніка квілінг та модульне оригамі, соломкоплетіння, численні вишиванки хрестиком і бісером, плетені гачком та спицями яйця, маса витинанок, воскове письмо... Справжньою окрасою виставки стали роботи “Великодні перлинки” від вихованців обласного центру психологічної реабілітації дітей, “Квітуча писанка” від Підгурських Ярослава та Анастасії, “Пробудження” О. С. Афанасьєвої (ДНЗ ЦПТО), народного майстра України Олександра Хомяка, сувенірна писанка з приватної колекції протоієрея Ярослава Добрянського, роботи гуртка школи-інтернату “Чарівний клубочок”, колективна робота “Великдень” творчого об`єднання “Витинанка” (кер. Романцов С. В.). Є, навіть, їстівна композиція, яку представив 35-річний Микола Антоненко.

Матеріали різноманітні, але, напевно, значно важливіше, що автор вкладає у свою роботу. Головне не забувати, що великоднє яйце символізує сонце, життя і безсмертя, тому писанка повинна бути яскравою!» – кажуть учасники експозиції.

Вікторія Вишневська29.04.2013 19:06

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"