ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Отрутохімікати нарешті знешкодять

Наприкінці минулого року відбулось 2-е пленарне засідання 6-ї сесії Шосткинської міської ради VII скликання.

У кожного, хто мав намір потрапити на засідання, перед входом до сесійної зали перевіряли документи, які посвідчують особу. Таку норму вирішили впровадити ще на минулій сесії.

На початку засідання усіх присутніх з новорічними та різдвяними святами привітали студенти Шосткинського медичного училища, які закликали міських обранців до танцю та заколядували, «виручивши» таким чином у деяких із них по кілька сотень гривень. Далі були розглянуті більше десятка питань життєдіяльності міста.

Так, були внесені зміни до бюджету та фінансування різних міських програм.

Зокрема, Програмою соціально-економічного і культурного розвитку Шостки передбачено створення спеціалізованої служби для вилову бродячих тварин. Її організують при КП «Шостка-Зеленбуд».

Нагадаємо, що у минулому році для створення притулку для бродячих тварин місто виділило 150 тис.грн., його будують на території колишньої ветеринарної лікарні. За умови дофінансування роботу планується завершити до кінця літа.

Депутати підтримали виділення землі під будівництво по вул.Південній (інтернатні сади) для трьох шосткинських сімей загиблих учасників АТО. Для функціонування новостворених громадських організацій вирішено виділити 150 тис.грн.

Серед найважливіших рішень - виділення 800 тис. грн. на знешкодження гептиловмісних речовин, які зберігаються на Шосткинщині, і до сих пір (з весни 2015 року) залишаються на території міста та району.

Мер Шостки Микола Нога проінформував про зустріч з міністром оборони України в ході якої підняв питання вивезення та знешкодження отрутохімікатів, які зберігаються на території колишньої «Елги». «Є можливість забрати цю рідину і знешкодити на військовому полігоні», - зазначив Микола Петрович.

Де саме це відбуватиметься, поки не повідомляється, втім, роботи проводитимуться не у місті, а на території району.

Кошти спрямують до районного бюджету. Влада Шосткинського району буде опікуватися оплатою роботи по знешкодженню даних речовин.

Місто поповнилось Почесним громадянином – це високе звання присвоєно Віктору Ковтуну - народному художнику України, лауреату національної премії ім.Т. Шевченка. Нещодавно він передав новій художній галереї, яка відкрилася у Шостці, 50 своїх картин.

Наостанок Микола Нога закликав шосткинців зібрати підписи для створення госпітального округу у Шостці, а не віддавати частину свого округу іншим (сусіднім) містам: «В Україні продовжується адміністративна реформа. Крім об’єднання у територіальні громади, попереду - створення медичних (госпітальних) округів. Там, де буде створений госпітальний округ, буде і майбутній район. В Сумській області планувалося створити 5 таких округів – в Сумах, Конотопі, Ромнах, Охтирці і в Шостці». Втім, за словами Миколи Петровича, до цього завдання вирішив долучитися і Глухів. Таким чином, частина Шосткинського, Ямпільського, С.-Будського району має відійти до іншого округу. «Тобто частина людей, які живуть у Шосткинському районі, будуть їздити на лікування до сусіднього міста, а не до нас», - зауважив він.

Подібне рішення та збір підписів був організований і Шосткинською райрадою. Таким чином, свій підпис на підтримку можна залишити у міськвиконкомі.

Так зване «перетарифне» питання вирішено розглянути на наступній сесії.

Оксана Воробйова04.01.2017 14:47

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"