ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Навчання у військових вишах: йдемо на перспективу

З недавнього часу за допомогою Шосткинського об’єднаного міського військового комісаріату можна безкоштовно вступити до вищих військових навчальних закладів і здобути військову та цивільну спеціальності. Про це повідомив Шосткинський міський військовий комісар Руслан Риков.

«11-класникам, випускникам ПТУ, коледжів потрібно прийти до військкомату. Не чекайте результатів ЗНО, приходьте вже зараз. Все, що необхідно зробити майбутньому абітурієнту – написати заяву. Тут же є можливість вибрати той військовий ВУЗ і дізнатися перелік спеціальностей, в який людина забажає вступити, якщо з вишем ще не визначилась. Військових ВУЗів в нашій країні чимало: у Києві, Одесі, Житомирі, Харкові, Полтаві… Військкомат повністю займається оформленням документів», - розповідає Руслан Миколайович. Він також зазначає, що лише протягом однієї доби з цього питання до військкомату вже звернулися 18 осіб.

За словами військового комісара, на час навчання курсанти забезпечуються не тільки безкоштовним житлом, а й 3-разовим харчуванням. Вступивши до ВНЗ, вчорашній школяр стає курсантом. З першого дня навчання розпочинається трудовий, військовий та стаж державної служби. Під час перебування у навчальному закладі за курсантами закріплюються офіцери, які контролюють процес навчання та дозвілля, допомагають у його проведенні.

«Батьки можуть не хвилюватись за працевлаштування дітей, адже 100% випускників отримують офіцерське звання та обов’язкове працевлаштування. А заробітна плата у офіцера сьогодні солідна - перевищує 10 000 грн.», - зазначає він.

За час навчання курсанти проходять безкоштовні курси з водіння легкових та вантажних транспортних засобів з отриманням прав категорії «В» та «С». Крім того, всі випускники військових вишів мають право стати на чергу на отримання квартири.

Спорт вам допоможе

В ході бесіди виявилося, що буквально кілька днів тому у Збройних Силах України почали відновлюватися спортивні підрозділи, де молоді люди мають змогу займатись улюбленим видом спорту та отримувати підвищену військову зарплату. Така нагода випадає не тільки для боксерів та легкоатлетів, а й для спортсменів, що займаються армреслінгом, пауерліфтінгом чи футболом.

«Основне завдання військовослужбовців зі спортивних рот – займатися спортом, тренуватися, щоб захищати честь Збройних Сил України. Вони не ходять строєм та практично не бачать військову форму. У них інші завдання, спортивні.

Спортсмени отримують додаткову грошову премію за досягнення на змаганнях різних рівнів. Для військовослужбовців-спортсменів передбачено посилене харчування та можливість участі у міжнародних змаганнях за держкошт. Збройні Сили України відроджують свою спортивну міць і не шкодують для цього ні сил, ні коштів», - підкреслює Руслан Риков.

Кухарям, водіям та медикам без стажу роботи – дорога відкрита

Цікаву пропозицію пропонує Шосткинський ОМВК для випускників професійно-технічних училищ, адже з переходом армії на професійну основу постала гостра потреба у військових кухарях, водіях (категорія «С») та молодшому медичному персоналі. Вперше випускники училищ мають нагоду працевлаштуватись без досвіду роботи із заробітною платнею у 7000-10 000 грн. «Це реальний шанс здобути досвід роботи за спеціальністю, отримуючи солідну зарплату та маючи повний соціальний пакет», - зауважив військовий комісар. Також всі військовослужбовці, що підписали контракт із ЗСУ мають чудову нагоду безкоштовно здобути вищу освіту зі збереженням протягом всього терміну навчання заробітної плати та безперервним стажем державної та військової служби.

 Вікторія Вишневська22.03.2016 14:32

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"