ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Нацгвардійці закликали служити у їх лавах

Про переваги служби за контрактом у лавах Національної гвардії України розповідали днями на центральній площі міста.

У супроводі військового оркестру та демонстрації захисної амуніції, військовослужбовці агітували вступати на контрактну службу.

Заступник командира військової частини 3022 Нацгвардії України по виховній роботі, підполковник Андрій Оникієнко розповів, що агітаційна робота проводиться в рамках вступу на контрактну службу не тільки до шосткинської в/ч Нацгвардії, а і до всіх військових частин, що розташовані по Україні. На місці можна було взяти всі контакти частин та дізнатися про умови служби.

Так, за словами Андрія Вікторовича, в/ч Нацгвардії дислокуються практично в кожному обласному центрі – Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі тощо. В Сумській області - це Шостка, Охтирка та Суми.

Варто зауважити, що стати нацгвардійцем можна з 18 до 40 років.

Для тих, хто хоче служити безпосередньо на базі Шосткинської в/ч 3022, замкомандира повідомляє: «На сьогоднішній день вакантних посад немає. Але до кінця цього року ми очікуємо збільшення кількості штатних посад. Отже, з початку 2017 року будуть вакансії».

Військова виправка та гарна форма шосткинських нацгвардійців приваблювала перехожих. 

Шосткинці досить жваво цікавилися, що ж відбувається, та виясняли переваги військової служби у Нацгвардії. Втім, була і така жіночка, яка дізнавалася у замкомбата, яким чином можна розірвати військовий контракт. Як виявилося, це мати одного із військовослужбовців 58-ї окремої мотопіхотної бригади, які нещодавно повернулися із АТО.

Подібні акції проводяться досить часто та продовжуватимуться і надалі.

Оксана Воробйова

 

 09.11.2016 12:34

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"