ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Нацгвардійці отримали символ честі та відваги

Минулого тижня Україна відзначала головне державне свято – День Незалежності. На центральній площі столиці відбувся військовий парад, присвячений 25-й річниці незалежності України. Понад 200 одиниць воєнної техніки та 4 тисячі військових  пройшли центром Києва.Зокрема - морська піхота, повітряно-десантні війська, сили спеціальних операцій, а також бійці Національної гвардії. Серед них – військовослужбовці в/ч 3022 Нацгвардії України. В рамках урочистостей військовим підрозділам вручили бойові знамена.

Саме такий атрибут привезли 25 серпня до свого розташування шосткинські нацгвардійці.

Варто зазначити, що бойовий прапор військової частини є почесним знаком, який визначає особливості її бойового призначення, розповідає про її історію та заслуги, а також свідчить про належність військової частини до Національної гвардії. Для бійців отримання прапору – непересічна подія, бо бойовий стяг частини - це символ честі, відваги та слави  військовослужбовців, героїзму сьогодення. На цьому наголосив під час інтерв’ю командир військової частини В’ячеслав Кривенок. «Свій перший прапор наша військова частина отримала в далекому 1957 році, а у квітні 1999 року був одержаний прапор внутрішніх військ. На 25-у річницю Незалежності України ми отримали бойовий прапор Нацгвардії із рук командуючого Національною гвардією України у присутності Президента України Петра Порошенка під час військового параду. Отримавши бойовий стяг, наш обов’язок – бути гідними спадкоємцями бойових традицій, сумлінно виконувати своє службове завдання та обов’язок по захисту рідної держави, Батьківщини, рідного народу», - зазначив В’ячеслав Васильович та зауважив на великій відповідальності за стяг, який, до речі, охороняється 24 години на добу. Він розповів, що такої високої честі були удостоєні близько 40 військових частин з усієї України.

На заході був присутній мер Шостка Микола Нога, який привітав військовослужбовців з отриманням почесного прапору та висловив подяку Президентові України за довіру шосткинським нацгвардійцям.

Урочисто, перед особистим складом, командир військової частини вручив чергові «зірочки» військовослужбовцям: капітану Н.Даниловій (звання майора), старшому лейтенанту В.Тимченку (звання капітана), звання старшини отримали старші сержанти Р.Березюк, О.Гордієнко, Г.Єрмаков, С.Олійник, С.Ольховик, О.Подзивалов, О.Школьний, Є.Левда, Д.Микитенко, В.Соромока.  

Цікаво, що сам командир був одягнений у нову військову форму, яку, за його словами, вже з січня 2017 року отримають всі військовослужбовці Нацгвардії України.

Оксана Воробйова

 

 

 31.08.2016 16:47

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"