ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Мобілізованим, які служать і підписують контракт, виплачується одноразова грошова допомога

Низка важливих питань була розглянута під час прес-конференції, що відбулась минулого тижня в Шосткинському об`єднаному військовому комісаріаті.

Серед питань - поновлення військовозобов’язаних на військовому обліку. «Враховуючи той стан, в якому знаходиться держава, комісаріат робить все можливе, щоб відновити військовий облік та привести його до чинного законодавства, що, у свою чергу, необхідний для нормального функціонування військових частин та їх укомплектування», - говорить військовий комісар Руслан Риков. 

Торкнулися питання і військової приписки. У Шостці та районі їй підлягають юнаки 1999 р.н. За планом їх 411 осіб, наразі приписано 246. 40 із них попередньо визначилися з тим, що хочуть навчатися у військових вишах. «Це говорить про те, що політика держави виконана правильно, що увага на її боєздатність, соціальне та грошове забезпечення військових звернена», -  виразив думку Руслан Миколайович.

Наразі продовжується підготовка до весняного призову, відбір військовозобов'язаних і призовників на військову службу за контрактом. За словами воєнкома, показник по осінньому призову та завдання по набору на контрактну службу виконані 100%.

«Майже 70% призовників Шостки та Шосткинського району бажають служити у військових частинах спеціального призначення. Втім, не всі туди можуть потрапити, адже у таких частинах є певні критерії відбору – фізичний стан, моральні якості тощо», - говорить воєнком.

Заступник мера Ніна Сивава звернула увагу, що міська влада сприяє тому, щоб призовники, які бажають проходити строкову службу у Шостці, залишалися саме у нашому місті.

Окремо зупинилися на контрактній службі: «З 1 січня 2016 року значно підвищений розмір грошового забезпечення для військовослужбовців. Так, військові рядового та сержантського складу отримують від 7 до 8,600 грн. В залежності від кількості вислужених років йде підвищення. Офіцерський склад отримує від 10 до 14 тис.грн.»

Слід зазначити, що за призовниками строкової служби і мобілізованими зберігається робоче місце і середньомісячна заробітна плата. Крім того, ті військовозобов'язані, які були покликані в попередні черги мобілізації, можуть підписати контракт безпосередньо в частині, де вони проходять службу. Мобілізованим, які служать і підписують контракт, виплачується одноразова грошова допомога: для рядового складу у розмірі 8 мінімальних зарплат, для сержантів - 9, для офіцерів - 10.

Оксана Воробйова

 


26.01.2016 16:02

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"