ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Медикам та педагогам прийдеться нелегко

Минулого тижня відбулось засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради. Основне питання порядку денного – готовність об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

За словами в.о.начальника управління ЖКГ міста Геннадія Мелашенка, пріоритет у підготовці до зими склав ремонт покрівель. На сьогоднішній день виконано ремонт 26 100 кв.м. покрівель, що на 32% більше минулого року. Крім цього, в нинішньому році, крім шиферного покриття, застосовувалося і залізне. Роботи у цьому напрямку продовжуються.

Про готовність до осінньо-зимового періоду інформували керівники водо- та теплопостачаючих підприємств. Зокрема, директор філії «ШРЕМ»Микола Дроздов доповів, що всі необхідні ремонти по електромережам виконані. Начальник району котелень і теплових мереж ШП «Харківенергоремонт» Ігор Якимович перелічив виконані підприємством ремонти та зазначив, що наразі ведуться роботи на п’яти об’єктах. Керівники інших теплових підприємств доповіли, що в основному місто до пуску тепла готове. Фахівець КП ПУВКГ «Водоканал» зазначив, що об’єкти підприємства підготовлені до зими стовідсотково та додав, що ще 10 років тому фіксувалося 270 поривів водопровідних мереж, в нинішньому їх лише 70. Втім, було зауважено, що існують проблеми, які необхідно вирішувати спільно з іншими підприємствами. Серед них – ремонт водопровідних мереж в районі школи №11.

Про звільнення від оплати за навчання дітей в ДШМ проінформував начальник відділу культури та туризму Ігор Фатун. Серед них – діти учасників АТО. Продовжуючи тему, мер Шостки Микола Нога повідомив, що нещодавно шосткинець, який проходив службу в зоні АТО, отримав проникаюче поранення. На сьогоднішній день він знаходиться у Харківському госпіталі. Микола Петрович наголосив, що підтримка сімей військовослужбовців АТО – одне із першочергових завдань.

За словами начальника УПТСЗН Антоніни Наймитенко, виникає чимало проблем у питанні оформлення та надання субсидії. З цією метою була створена спеціальна комісія, яка розбиратиметься у суперечливих питаннях надання пільг та соціальних допомог шосткинцям. Микола Нога доповнив: «Мається на увазі, що у нашому місті, і по всій Україні також, громадяни допустили окремі неточності. Є такі випадки, коли людям нарахували по 34 тисячі боргу, щоб повертати субсидію. Для того, щоб не допустити таких неточностей, прийдеться навчитися самостійно вираховувати субсидію і чітко розуміти, яку довідку взяти, вияснити питання прописки…».

В ході засідання вирішувалося питання постановки на отримання квартири сім’єю військовослужбовця, який проходив службу в АТО та нещодавно повернувшись, помер.

Підсумовуючи засідання, Микола Петрович відзначив деякі особливості складання бюджету на 2017 рік: «Особливо недостатнє фінансування системи охорони здоров’я…щоб виконати всі підвищення заробітної плати, які плануються наступного року, не вистачає 28 мільйонів. По системі освіти не вистачає 6 мільйонів… обіцяли в корективах внести зміни…Управлінню освіти і фінансовому управлінню прийдеться ще неодноразово доводити, що вчителі заслуговують на необхідні фінансові ресурси».

 Вікторія Вишневська05.10.2016 13:58

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"