ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Користуватися електроенергією стало дорожче

З першого березня вартість за кіловат електроенергії складає 0,9 - 1,68 грн. Її подорожчання для населення відбулося на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. В рамках згаданої постанови, це останній, 5-й етап, підвищення тарифів на електричну енергію для населення.

 

За споживання до 100 кВт/год електроенергії на місяць українці тепер платять по 90 копійок за кВт (раніше 0,714 грн.). Якщо ж обсяг перевищуватиме 100 кВт/год, ціна електроенергії для населення складе 1,68 гривні. Про це інформують у філії «Шосткинський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго».

 

Останнє подорожчання найбільше «вдарить» по сільських споживачах. До сих пір для них був встановлений ліміт 150 кВт/год, за які вони платили за нижчим тарифом. Втім, з березня по більш низьких тарифах вони, як і міські споживачі, платитимуть тільки за 100 кВт/год, а за більшу кВ /год. – 1,68 грн.

 

Крім того, у «Шосткинському РЕМі» нагадали, що ПАТ «Сумиобленерго» запровадило новий порядок розрахунків за спожиту електричну енергію населенням, а саме – з 1 по 1 число місяця.

 

Так, у квитанції покази засобів обліку, зняті згідно з графіком обходу контролерами обленерго, вважатимуться вихідними даними для визначення показів на 1 число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів між датою зняття показів та 1 числом календарного місяця. Тобто, оплата буде проводитися з мінімальним відставанням від дати зняття показань.

 

Фахівці ПАТ «Сумиобленерго» наголошують, що розраховуватись за фактично спожиту електричну енергію за календарний місяць можна, фіксуючи покази засобу обліку на 1 число кожного місяця самостійно. Для цього існує кілька варіантів.

 

1. Зателефонувати до кол-центру за безкоштовним номером: 0 800 300 247 або 0 542 659 659 (через оператора кол-центру або через автоматичне голосове меню);

 

2. Через інтернет-систему "Мій рахунок" (billing.soe.com.ua). 

 

3. За допомогою СМС-повідомленням, за номерами 050 42 42 242, 067 644 55 55 або 050 302 74 74. Текст СМС: 1 * номер особового рахунку * показники лічильника (детальна інструкція на сайті ПАТ «Сумиобленерго» в розділі «Споживачам» - «Фізичним особам» - «Загальна інформація»). Для прийняття показників через СМС, ваш номер має бути прив’язаний до бази даних ПАТ «Сумиобленерго». Щоб зробити це – повідомте в кол-центр свій номер або надішліть електронного листа з ним та своїм ім’ям на пошту: call_center@soe.com.ua.

 

4. Надіслати інформацію з номером особового рахунку та показниками лічильника на електронну пошту: call_center@soe.com.ua. Покази засобу обліку, передані в обленерго за 2 робочі дні до кінця розрахункового місяця та 3 робочих дні наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважатимуться даними на 1 число календарного місяця.

 

Більш того, в організації запевнили, що до грудня нинішнього року контролери, які займалися зняттям показань лічильника, як ходили, так і ходитимуть, а отже шосткинцям, які час від часу поширюють чутки про те, що контролери більше не ходитимуть – не слід хвилюватися. Принаймні, до грудня.

 

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до філії «Шосткинський РЕМ» за адресою: вул. Чернігівська (колишня Кірова), 4, або зателефонувавши: 2-23-62.

 

Оксана Воробйова15.03.2017 09:30

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"