ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Гімназисти розпочали навчальний рік

Шкільний дзвінок сповістив про початок нового навчального року по всіх школах країни і Шостки зокрема. А у Шосткинської гімназії це свято подвійне – саме в цей день закладу виповнилося 25 років!

На святкову лінійку зібралися школярі та педагоги, батьки учнів та представники міської влади. Начальник міського управління освіти Наталія Сергейко відмітила: «Ви щорічно маєте значні успіхи у навчанні, гімназисти внесені до Книги рекордів Сумщини, ви маєте перемоги на III, IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад. Ви – розумні, красиві, талановиті – справжні українці!».  

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за сьогоднішнє мирне небо. 10-класники поклали квіти до могили воїнам-визволителям 6-ї Гвардійської дивізії.

Як завжди, захід пройшов з цікавинкою: оминувши сухе надання слова керівництву, діти буквально розшукували свого директора. Юлія Михайлівна Мороз з’явилася з валізою, ніби щойно повернулася із-за кордону, та привезла книжки іноземною мовою, символізуючи тим самим необхідність вивчати іноземні мови та значні успіхи в цьому напрямку учнів гімназії. Її невгамовна енергія передавалася і присутнім.

Найталановитіших гімназистів та викладачів, що їх підготували, було урочисто нагороджено грамотами та відзнаками.

Через рушниковий коридор у світ гімназійних знань учителі провели своїх першачків. І так було приємно спостерігати, як зовсім юні шосткинці прикладають руку до серця, коли звучав Гімн України.

Почесне право дати перший дзвоник удостоїлися брат та сестра – 11-класник Олексій Мовчан та 5-класниця Софія – активні учасники шкільного життя.  

Свято пройшло динамічно та яскраво. Незважаючи на те, що на сайті гімназії закликали не витрачати кошти на купівлю квітів, школярі все ж таки забажали привітати своїх наставників святковими букетами, виражаючи в такий спосіб свою шану та подяку за їх нелегку працю.

  Оксана Воробйова

 

 

 07.09.2016 11:17

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"