ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

«Доля посміхається тим, хто йде їй назустріч!»

 

Шановні випускники 9-х і 11-х класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних ліцеїв і училищ! Ми пропонуємо вам стати на 3-4 роки студентом одного з найавторитетніших аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України – Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ.

Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака Сумського НАУ – єдиний вищий навчальний заклад у складі Сумського НАУ, який самостійно готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. Ступити на цю дорогу ми запрошуємо випускників шкіл 11-х класів. У нас ви зможете отримати ґрунтовну теоретичну та практичну підготовку за спеціальностями технічного («Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання», «Виробництво і переробка продукції рослинництва») чи економічного напрямку («Фінанси та кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва»), а також весело, цікаво та змістовно провести студентські роки. До ваших послуг численні гуртки та секції, студентські клуби, різноманітні заходи.

Раді будемо бачити і випускників 9-х класів, які разом із професійною підготовкою матимуть змогу отримати атестат про повну загальну середню освіту встановленого державного зразка. Вас чекає значна кількість місць держзамовлення, а значить і стипендія. До ваших послуг гуртожитки, сучасні кабінети, комп’ютерні класи, універсальні мультимедійні лабораторії, читальна відеозала, майстерні, цехи, полігони, бібліотеки, спортивні зали та інше.

З кожним роком статус лідера аграрної освіти України підтверджується не лише офіційними рейтингами, але й результатами випускників закладу. Одним із таких є Дмитро Фастовець, випускник школи №1 м. Шостки, який зараз завершує навчання в інституті за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр зі спеціальності “Механік”. Дмитро за 4 роки навчання отримав високу технічну підготовку, досконало освоїв будову, роботу та можливі несправності машин, якісно і швидко виконує ремонтно-обслуговуючі операції. Не менш важливе значення мають організаційні здібності Дмитра, який на базі знань, умінь та навичок в області техніки, технологій, психології, організації та менеджменту зможе організувати виробництво, експлуатацію машин та обладнання, керувати своїми підлеглими та добиватись високих результатів у виробництві. Цього року Дмитро - учасник наукової конференції «Напрями впровадження сучасної техніки та технологій в агропромисловому виробництві». Улюблене заняття Дмитра – спортивні танці. Він постійно займався брейк-дансом в колективі «Інфініті», брав участь у фестивалях різного рівня, здобуваючи призові місця.

Ми пишаємось випускником відділення «Електроенергетики та комп’ютерних технологій» Рябцевим Володимиром, який після закінчення школи №11 м. Шостки обрав для подальшого навчання наш навчальний заклад. Протягом 4-х років успішно навчався, оволодівав навичками майбутнього техніка-електрика. Досягши вагомих практичних результатів, проходив виробничо-технологічну практику в компанії «Трансбуд» м. Києва працюючи електриком ІІІ розряду. Зараз Володимир працює на дипломним проектом на тему «Організація експлуатації електрообладнання тваринницької ферми». Отримав запрошення на роботу у ВО «Сумихімпром», а також агрофірму «Псел» у Краснопіллі.

Саме такі студенти є гордістю і обличчям кожного навчального закладу. Ми запрошуємо активну і цілеспрямовану молодь здобути якісну освіту, долучитися до творчого життя в стінах інституту.

Т.Ю. Шульга

Ліц. АЕ №285177, видана МОН України від 16.12.2013 р.22.04.2014 18:32

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"