ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

До травневих свят місто буде чистим

На засіданні виконавчого комі-тету міськвиконкому, яке відбулося 29 березня, з доповіддю виступив начальник УЖКГ Шостки Микола Краснощок. Він повідомив, що 20 квітня задля підвищення благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій буде проведений  День довкілля, або толока. В Шостці акцію "За чисте довкілля" планується провести з 1 квітня до 1 травня.
Таким чином було дане завдання керівникам підприємств, установ та організацій мобілізувати своїх працівників та громадськість міста до участі у роботах по його благоустрою. Доречі, минулоріч на проведення таких робіт було використано 1 млн 660 тис.грн., з них з міського бюджету - 1 млн. 260 тис.грн. В 2012 році в проведенні весняної акції взяли участь близько 50 організацій і установ міста і біля 28 тис. мешканців міста, в тому числі 760 студентської та учнівської молоді, 680 - непрацюючих. Мешканцями міста в  минулому році висаджено 820 дерев, 1460 кущів та ліквідовано 19 несанкціонованих звалищ побутового сміття. Впорядковано 360 га територій, що належать місту. На сьогоднішній день, за словами представника центру занятості, порядок фінансування оплачуваних громадських робіт ще знаходиться на етапі затвердження у Міністерстві соціальної політики. На обліку в ЦЗ перебувають люди, що бажають взяти участь у громадських роботах.
Про готовність до проведення робіт по благоустрою міста звітували і керівники ЖКО. Зокрема, директор ПП "Івушка" Анатолій Крижанівський, крім уваги до благоустрою теритиорій підконтрольних ЖКО, наголосив на тому, що найбільшої уваги заслуговує ремонт покрівель. Для цього вже закуплено 150 рулонів рубероїду.
Також виконкомом було вирі-шено питання про затверждення маршрутів і графіків руху до садово-городніх масивів та роботу міського транспорту по безкоштовному перевезенню пільгової категорії громадян. Так з`явиться 9 додаткових одиниць транспорту по перевезенню пільгової категорії громадян, а минулорічні рейси до садово-городніх масивів залишаються незмінними.
 

 

Оксана Воробйова03.04.2013 11:07

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"