ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

День місцевого самоврядування в районі: яскраво, урочисто та з душею (+фото)

Як завжди яскраво та по-теплому щиро відбулися урочистості в Шосткинській районній державній адміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування. Представники всіх сільських та селищної рад та громад, районні депутати, ветерани органів місцевої влади, молодь зібралися в актовому залі РДА.

Присутніх привітали голова райради Віктор Долиняк та голова РДА Віктор Ждаміров. «Майбутнє нашого суспільства неможливо уявити без поступового розвитку місцевого самоврядування. Ваша щоденна наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої держави», - зазначив Віктор Ждаміров.

Найкращі сільські голови, секретарі та спеціалісти місцевих рад отримали Почесні грамоти та доречні до свята подарунки - торти.

Серед нагороджених – Собицький сільський голова Раїса Ільєнко, фахівець з земельних відносин Ковтунівської сільради Юлія Дубина, секретар Собичівської сільради Наталії Хомюк та інші.

Справжньою окрасою свята став виступ Надії Філон – голови районної організації ветеранів та колишньої голови Собицької сільради. «Згадайте, коли Україна робила перші кроки як самостійна держава, почалися затримки з виплатою зарплат, пенсій, до сільських голів з проханням про допомогу йшли люди і благали якнайскоріше вирішити проблему з виплатами… А далі нам «підкинули» ліквідацію колгоспів… Справились з цим завданням – почалось закріплення і перезакріплення земельних паїв… І знову сільські голови опинились «на передовій», але вистояли і сьогодні, вже колишні сільські голови, не втратили оптимізму, надії та бажання працювати на користь громади», - відмітила вона.

«Натхнення, терпіння, витримки та віри у щасливе майбутнє і надії на те, що воно до нас найближчим часом прийде. З особливою повагою, радістю та навіть великою любов’ю  хочу привітати ветеранів місцевого самоврядування», - сказала вона та запросила до сцени колишніх сільських голів з району, які багато років віддали розвитку свого села. А це: Ганна Патлах, Олександра Прищепа, Надія Судак, Анатолій Лисокінь, Василь Таракан, Леонід Живодьор. Найстаршому з них – Вербицькому Федору Григоровичу – за 80. Процитований Надією Федорівною вірш зі словами: «…не старики мы – всем чертям назло!» - викликав просто шквал оплесків.

Багато квітів та гарних емоцій привнесло це свято в робочі будні присутніх. У фойє актової зали розташувалась виставка творчих робіт гуртка «Кольоровий світ» (смт.Вороніж), а на завершення колективи самодіяльності РБК представили вокальні та хореографічні номери, таким чином вітаючи всіх зі святом.

Оксана Воробйова14.12.2016 22:16

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"