ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

Хлопець знайшов бойову гранату та ледь усіх не підірвав

Днями область облетіла новина про те, як лише випадок врятував життя дітей від злочинної недбалості батьків.

Подія сталася у Ромнах. У двокімнатній квартирі стався вибух гранати Ф-1. Осколки зачепили дітей, а також пошкодили вхідні двері квартири, стіни, підлогу та холодильник. 14-річний хлопець пояснив, що знайшов гранату та приніс її додому. Показав свою «знахідку» матері та вітчиму, але ті не тільки не відібрали в нього небезпечну річ, а й взагалі не звернули на цей факт уваги. Про це інформує ГУ Нацполіції у Сумській області.

«Хлопець зайшов у свою кімнату, де також знаходився його менший брат, після чого вийняв чеку. Це щастя для всіх, що він здогадався викинути гранату в коридор і закрити двері, - говорить Юлія Загамула, начальник Роменського відділу поліції. - Це і врятувало життя хлопцям та іншим членам родини. Така недбалість батьків є просто злочинною. Адже від вибуху могли постраждати й інші їх малолітні діти, оскільки в родині їх виховується четверо, так і мешканці всього будинку».

Поліцію повідомив лікар бригади швидкої допомоги та пояснив, що два брати - 2002 та 2013 року народження отримали осколкові поранення верхніх кінцівок. Після надання медичної допомоги діти були відпущені додому.

По даному факту в поліції розпочате кримінальне провадження за ст.263 ч.1 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», в рамках якого з’ясовується, як бойова граната опинилась в руках дитини.

Крім того, вирішується питання позбавлення батьківських прав жінки, яка допустила небезпечні ігри дітей з гранатою. Жінка систематично не виконує свої батьківські обов’язки, за що неодноразово притягувалась до адмінвідповідальності. Її неповнолітній син часто втікав з дому та скоював дрібні крадіжки.

Подія, що сталася в Ромнах, красномовно доводить – зброя та боєприпаси, які знаходяться в незаконному обігу, вкрай небезпечні. Поліцейські вкотре наголошують: в області триває місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї. Громадяни, які здадуть її добровільно, будуть звільнені від кримінальної відповідальності. Лише так можна запобігти нещасним випадкам, жертвами яких можуть стати саме ваші діти.

Підготувала Ксенія Кот19.10.2016 12:48

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"