ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

4-й поліклініці - ремонт, а «Хіміку» - нова назва

Минулого тижня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради. На порядок денний виносилось 20 питань.

Перед початком розгляду питань мер Шостки Микола Нога урочисто вручив відзнаку Президента України та повідомив про присвоєння почесного звання «Заслужений донор України» Вовні Ігорю Володимировичу. «Він надзвичайно великий патріот, бо своєї крові він віддав більше, ніж у ньому самому є, для того, щоб вилікувати інших».

В інтерв’ю Ігор Володимирович зізнався, що здає кров близько 25 років, ще з юності, і має рідкісну групу – III негативну. Шосткинець розповів, що отримати нагороду ціллю не було, а от рятувати людей – доводилося, при чому неодноразово.

Начальник міського управління освіти Наталія Сергейко відмітила, що в нинішньому навчальному році кількість учнів збільшилася майже на 50 чоловік. Так, лише за рахунок школярів із с.Гамаліївка та Макове міські школи поповнились 30 учнями. Вирішується питання підвозу дітей.

Про звільнення від оплати за навчання дітей в початкових спеціалізованих мистецьких закладах проінформував начальник відділу культури та туризму Ігор Фатун. Члени виконкому підтримали рішення звільнити від оплати за навчання переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів на 40%; дітей учасників антитерористичної операції на 100%. Таких учнів 42 і 8 відповідно.

При розгляді даного питання Микола Нога звернув увагу на те, що всі школярі мають отримати, крім основної, позашкільну освіту та закликав посилити роботу у даному напрямку.

Про надання матеріальної допомоги жителям міста розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко. Було ухвалено рішення на виділення коштів на поховання, матеріальної допомоги 19 учасникам АТО, 8 шосткинцям - на гемодіаліз та лікування. Крім того, піднімалося питання ремонту покрівлі приватного будинку учасника АТО.

Крім того, стало відомо, що міська влада збирається перейменувати стадіон «Хімік». Наразі об’єкт не відноситься до заводу хімічної промисловості, тому потребує нової назви. Дане питання також постало при виготовленні нової таблички з назвою стадіону, адже стара була демонтована у зв’язку з реконструкцією фасаду та площі навколо нього. Микола Петрович розповів, що серед назв пропонувалася «Зірка», але вона теж не підійшла, бо у багатьох викликає неоднозначні висновки.

За словами Миколи Ноги, у планах на 2017 рік – ремонт 4-ї поліклініки (фасаду, внутрішніх приміщень та обладнання комп’ютерною системою), яка повинна поступово перетворитися у інформаційний центр.

Оксана Воробйова14.09.2016 11:46

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"