ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

13-й батальйон потребує нових кадрів

Призов на контрактну військову службу, її умови та переваги – основні теми, які піднімалися у ході прес-конференції, що відбулась 21 лютого у Шосткинському об’єднаному військкоматі.

 

Командир 13-го батальйону, що дислокується у смт.Вороніж, Віталій Гуляєв, проінформував про вакантні посади у ОМПБ.

 

Наразі бойовий підрозділ потребує доукомплектування. Так, на військову службу запрошуються стрільці, командири відділень, механіки-водії, водії, навідники, розвідники, інженери, медики. «Людина, що виявила бажання служити за контрактом, може звернутися безпосередньо до військової частини, або через військкомат», - зазначив він. Втім, цивільних посад підрозділ поки не потребує.

 

На сьогоднішній день ОМПБ налічує більше трьох сотень військовослужбовців, серед яких 25 жінок. «За 22 роки служби у ЗСУ, я намагаюся встановити такий розпорядок дня у своєму підрозділі, у якому завжди мріяв служити сам», - відповів командир 13 ОМПБ на питання про умови проходження служби. За його словами робочий день тут триває з 08.00 до 17.00, субота та неділя – вихідні. Більшість бійців орендує житло у місті та селищі.

 

Цікаво, що для офіцерського складу державою передбачена грошова компенсація за винаймання житла. Розробляється проект закону, щоб дані привілеї поширити і на рядових солдатів-контрактників. Більш того, зараз вирішується питання про переобладнання двох поверхів військового комісаріату під житло для сімейних військовослужбовців.

 

Варто додати, що за час існування батальйону тут вже виникли власні традиції. Серед найцікавіших – привітання на шикуванні та вихідний як подарунок на день народження військовослужбовця. У перспективі – зробити книгу історії батальйону.

 

 

Відзначимо, що потрапити на військову службу можна лише після навчання в учбовому центрі. Ця умова стосується як тих, хто не проходив військової служби в армії, так і тих, хто вже має за плечима виконання військового обов’язку в ЗСУ. Для останніх буде необхідно лише підтвердити свої навички та уміння. Тривалість навчання - 3-4 місяці.

 

Михайло Томкус – начальник відділення служби захисту інформації, проінформував про переваги контрактної служби, відзначивши ряд таких вагомих факторів: висока зарплатня, можливість отримати житло, повний соцпакет, можливість дострокового виходу на пенсію та навчання у вищих учбових закладах.

Оксана Воробйова22.02.2017 09:20

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"