ГАЗЕТА ВИДАЄТЬСЯ З ВЕРЕСНЯ 1992 р., РЕЄСТРАЦІЙНЕ СВІДОЦТВО СЕРІЯ СМ № 408 ВІД 09.07.04 р.   

Суспільно-ділова газета "ШАНС"
Передплатний індекс 21518
Адреса: 41100, Сумська обл.,
м. Шостка , вул. 9-го Січня, 2/25
т. (05449) 4-03-33
e-mail: shostka_shans@mail.ru  
                    

  Реклама

10 вулиць у Шостці отримали нову назву

Низку важливих питань життєдіяльності міста було обговорено в ході засідання міськвиконкому, що відбулося 19 лютого.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Антоніна Наймитенко повідомила про виділення 15 тис.грн. на допомогу громадянам міста.

Антоніна Миколаївна проінформувала, що кошти розподіляться між п’ятьма категоріями громадян – учасниками АТО, переселенцями, містянами, що отримують лікування з гемодіалізу тощо.

Мер міста Микола Нога звернув увагу на те, що наразі йде затримка виплат одиноким матерям. Така ситуація склалася через призупинення виплати соціальних допомог певним категоріям громадян. У Шостці їх нараховується 2056 осіб. Це матері-одиначки і особи, яким виплачується допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

За словами Антоніни Миколаївни, до 10 березня буде проведена вся необхідна робота з цього питання.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи пропозиції містян та робочої групи з комплексного вивчення питання перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів топоніміки Шостки, виконком міської ради вирішив перейменувати 10 вулиць (провулків).

Так, вулиця Войкова здобула назву Джерельна, провулок Войкова – Джерельний; вул. Героїв Хасана стала Музичною; вул. Калініна називатиметься Калиновою; вул. Комсомольська перетворилася у Вишневу; вул. Свердлова – у Соснову; пров. Свердлова – у Сосновий; вул. Фрунзе стала Каштановою, а вул. Ярославського - Коржовська з одноіменним провулком.

Виконавчий комітет міської ради також вирішив, на прохання воїнів-афганців, переіменувати частину території міста, яка пролягає від вул. Некрасова, 20-а до вул. Онупрієнка, 1 і не має будинків, - у вул. Ветеранів Афганістану.

Правовстановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, договори, паспорти та інші документи, які містять назви переіменованих цим рішенням вулиць міста, є чинними з урахуванням вимог законодавства.

Керуюча справами виконкому Олена Кравченко повідомила, що під дію відповідного закону підлягають 73 вулиці (та провулки) міста.

«Також надійшла дуже влучна пропозиція щодо найменування нових вулиць, які будуть створені на наданій землі нашим воїнам АТО, - щоб ці вулиці носили імена наших загиблих героїв – Василя Кондратенка, Івана Євдокименка і Сергія Коворотного», - проінформувала Олена Миколаївна.

«Наше завдання – врахувати точку зору людей. Людям, які живуть на цих вулицях, краще знати», - наголосив Микола Петрович Нога при розгляді цього питання.

Цікаво, що назви вулиць та провулків міста, які підлягають переіменуванню, узгоджувались за участю Українського інституту національної пам’яті. Після проведеної експертизи, виявилось, що під дію закону підпадає і вул.Гайдара, а вулицю 8 Березня та Халтуріна можна залишити без змін.

 Оксана Воробйова24.02.2016 14:31

Источник:


МЫ в социальных сетях:Content © "Шанс"

Сделано © "Shostka.NET"